Op zaterdag 8 november organiseert de VHBK (Vereniging van Holtense Beeldende Kunstenaars) de jaarlijkse kunstmarkt in het Kulturhus. Met deze kunstmarkt wordt de EtalageKunstRoute afgesloten.
De leden van de kunstclub staan zelf achter de kraampjes en bieden hun kunstwerken te koop aan. Er is weer een grote variatie aan kunst die zij de afgelopen periode hebben gemaakt. Schilderijen, aquarellen, foto’s, en ansichtkaarten, maar ook glaswerk, tassen, houten beelden en andere 3 dimensionale kunst.
De kunstmarkt start om 11.00 uur en duurt tot 15.00 uur. Er kunnen dan ook nog loten gekocht worden voor de verloting van kunstwerken. De trekking van die verloting is direct aansluitend aan de kunstmarkt.
De te winnen kunstwerken zijn te zien op de Kunstplaza in het Kulturhus. Wie weet bent u wel de gelukkige die met één of meer van de 28 kunstwerken naar huis gaat?

















Lees het artikel “Kunstmarkt in het Kulturhus” op https://www.holtensnieuws.nl/kunstmarkt-in-het-kulturhus/