Holten – Aan de Schreursweg 12 bij boerderij "de Panne" wordt op zondag 24 juni een Fair gehouden waarvan de opbrengst bestemd is voor de kinderen van Tsjernobyl. Men kan er terecht van 11.00 uur t /m 17.00 uur.
Er zijn ca. 35 verschillende standhouders. Er wordt van alles verkocht, zoals sieraden, broccante, planten en bloemen, kinderspeelgoed, Turkse pizza’s, enz enz. Verder is er een terras waar men koffie, limonade , thee ed kan nuttigen. Kinderen kunnen er ponyrijden. Verder is er ook nog een tokkelbaan. Psychologe Carolien Roodvoets leest voor uit eigen werk en Hendrik ten Elzen vertelt over bomen. Iedereen kan meedoen aan een korte workshop en vele andere festiviteiten.
HoltensNieuws.nl is de grootste onafhankelijke en niet-commerciële nieuwssite van Holten. Op het platform vindt u dagelijks nieuws, de Smidsbelt Webcam, historische verhalen en een uitgebreid fotoarchief met meer dan 60.000 foto's. HoltensNieuws.nl is uitsluitend online beschikbaar en biedt een compleet overzicht van alles wat Holten bijzonder maakt.

















