Maar liefst 16 kinderen hadden zich opgeven en allemaal hebben ze enorm hun best gedaan. Onder leiding van trainers Els en Ton Taselaar werd er flink gesprint, bochtjes geoefend en op afstand getraind.
Spelenderwijs maakten de kinderen ook kennis met verschillende technische atletieknummers, zoals hoog- en verspringen De kinderen vanaf groep 6 mochten ook meedoen aan de looptraining die trainer Jan Cornelis op zaterdagmorgen geeft. Op 26 april is de Clinic sportief afgesloten met een stuk fruit voor alle kinderen na de training.
Op 5 mei zien we de spannende ontknoping: wie wordt Holtens winnaar in zijn of haar categorie! Extra stimulans is misschien wel dat de beste drie lopers op de 1000 en 1400 meter van de kidsrun dit jaar een uitnodiging ontvangen om mee te doen aan de Finale van de IK Lekker Fit?! Kidsrun (1000 meter) in het prachtige FBK-stadion…!


Reacties