26mei2013

Inloggen Registreren

Direct inloggen met je Facebook account!



Of gebruik je HoltensNieuws.nl account

Direct inloggen met je Facebook account!



Heb je geen Facebook? Meld je dan hieronder aan...

De door u ingevulde naam is niet geldig.
Vul een geldige gebruikersnaam in. Minstens 2 tekens, zonder spaties en het mag niet de volgende tekens bevatten: < > \ " ' % ; ( ) &
Ongeldig wachtwoord.
De door u ingevulde wachtwoorden komen niet overeen. Vul in het wachtwoordveld een zelf gekozen wachtwoord in en bevestig dit wachtwoord in het veld bevestig wachtwoord.
Ongeldig e-mailadres
De door u ingevulde e-mailadressen komen niet overeen. Vul in het e-mailadresveld uw e-mailadres in en bevestig dit e-mailadres in het veld bevestig e-mailadres.
* * Verplicht veld

U bevindt zich hier: Startpagina | Nieuws | Algemeen nieuws | Lintjesregen in Rijssen-Holten


RIJSSEN-HOLTEN - Vrijdag 29 april 2011 werden 9 inwoners verrast door een uitnodiging in het gemeentehuis.

Daar bleek dat zij door vrienden of familie waren voorgedragen voor een Koninklijke Onderscheiding.

Onderstaand de inwoners van Rijssen-Holten die een lintje hebben ontvangen zijn:

De heer J. Slofstra in Rijssen werd benoemd tot ridder in de orde van Oranje

De volgende inwoners werden benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau:
mevrouw H.L. Boode-Wichers, Holten
de heer R.H.P. Breemes, Rijssen
de heer H. Dannenberg, Rijssen
de heer R. Dorresteijn, Holten
mevrouw J. Dorresteijn-de Bok, Holten
de heer G. Leppink, Rijssen
de heer N.A.L.M. Mensink, Rijssen
de heer J. Rolleman, Rijssen

Burgemeester Arco Hofland feliciteerde de decorandi. De onderscheiding is een bekroning van het werk dat zij doen voor anderen. Voor allen geldt dat ze als aimabele persoonlijkheden genoemd en geroemd werden.

De burgemeester reikte de bijbehorende versierselen uit tijdens een feestelijke bijeenkomst in het gemeentehuis waarbij vrienden en familieleden welkom waren.




TIP VOOR REACTIES!

Niet geregistreerde gebruikers kunnen alleen een naam gebruiken die niet geregistreerd is.
Registratie heeft als voordeel dat jouw geregistreerde naam uniek is op HoltensNieuws.nl en alleen door jou te gebruiken is!
Een geregistreerde gebruikersnaam stel je veilig door bijvoorbeeld in te loggen met je Facebook account.
  • Er zijn nog geen reacties. Ben jij de eerste?

Geef ook je reactie

0
Redactie
Geplaatst door:


Bezoek ook:
Facebook
U bent nu ingelogd met uw Facebook-gegevens.