HOLTEN - Dinsdag 12 oktober j.l. zat Coen van Hoevelaak voor de laatste keer een vergadering van de commissie Keunefeesten voor.
Na acht mooie jaren legt hij de voorzittershamer neer. Van Hoevelaak, die destijds de hamer overnam van Wim Dogterom, blijft nog wel actief binnen het PR-team van de Keunefeesten. Robert Akkermans zal van Hoevelaak als voorzitter opvolgen. Akkermans maakt al een aantal jaren deel uit van de Keunefeesten-commissie.
Tot dit jaar was hij voorzitter van de Fienpreuvers, de moederorganisatie waaronder de Keunefeesten vallen. In die hoedanigheid werd hij opgevolgd door Stefan Koopman. Als voorzitter van de Keunefeesten zal Akkermans deel blijven uitmaken van het bestuur van de Fienpreuvers.
TIP VOOR REACTIES!
Niet geregistreerde gebruikers kunnen alleen een naam gebruiken die niet geregistreerd is.Registratie heeft als voordeel dat jouw geregistreerde naam uniek is op HoltensNieuws.nl en alleen door jou te gebruiken is!
Een geregistreerde gebruikersnaam stel je veilig door bijvoorbeeld in te loggen met je Facebook account.


Reacties (2)